eğlenceli testler

Bu testleri hazırlarken amacımız terapiye benzer bir rahatlık sağlamalarıydı. Fakat aynı zamanda kullanıcılar için eğlenceli olmasını da istedik.

Ne kadar mutlu olduğunuzu, zengin olup olamayacağınızı yada terfi alıp alamayacağınızı bulmak isterken bu testler size farklı bir bakış açısı kazandırabilir ve faydalı bilgiler verebilir: örneğin karakteriniz aile, iş, aşk ve dostlarınız ile olan ilişkilerinize nasıl etki ediyor keşfedebilirsiniz.

Sonuç olarak kendiniz hakkında yeni bilgiler keşfettikçe kendinizi daha iyi tanıyabilir ve bir yandan da keyifli bir zaman geçirebilirsiniz...

İyi eğlenceler

Burçlara göre size uygun sevgili kim?
  Sizin için en doğru erkeği düşünmenin yanısıra siz onun için doğru kadın olup olmadığınıza bakmanız gerek. Bu karakterlerinizin ne kadar uyuştuğuna bağlıdır. Aşağıdaki soruları cevaplayın ve karakterinizin, 4 element (Ateş, Su, Toprak ve Hava) içinden hangisinden etkilendiğini keşfedin. Toplam 10 soru.
Melek misiniz yoksa Şeytan mı?
Birlikte olduğunuz insanı aldatırmısınız? Kuyrukta öne atlar mısınız? Ya başkalarını kıskanır mısınız? Testi alıp bakın bakalım siz melek misiniz şeytan mı? (Toplam 13 Soru)
Hangi Tanrıça sizi yansıtıyor?
Yunan tanrıçaları, binlerce yıldır kadınların farklı kişiliklerini yansıtan sembolik karakterler olarak etkili olmuşlardır. 7 Tanrısal karakterden hangisinin sizi en çok etkilediğini keşfedin. Testi alın ve içinizdeki tanrıçanın bütün gücünü nasıl canlandıracağınızı, yenileyeceğinizi ve açığa çıkaracağınızı öğrenin. (Toplam 12 Soru)
Ne kadar mutlusunuz?
Don't worry be happy şarkısını söylemek yaşamaktan daha kolay. Gerçekte halinizden ne kadar hoşnutsunuz? Aşağıdaki soruları cevaplayın ve mutlu bir hayatınız olup olmadığını keşfedin. (Toplam 14 Soru)
Rüyalarınız sizin hakkınızda neler söylüyor?
Rüyalarınız size gizemli mesajlar gönderiyor mu? Eğer bilinçaltınızın size ne söyleyeme çalıştığı konusunda meraklı iseniz bu testi alın. Testi çözerken son bir kaç hafta içinde gördüğünüz rüyaları hatırlamaya çalışın. (Toplam 10 Soru)
Zengin Olacak mısınız?
İlerde zengin olmak için ille de Loto oynamanız, milli piyango bileti almanız yada yarışma programlarına katılmanız gerekmiyor. Ama doğru tavıra ve yaklaşıma ihtiyacınız var. Aşağıdaki soruları cevaplayın bakalım zengin olma potansiyeliniz var mı öğrenin. (Toplam 9 Soru)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !